Zgłoś odbiór

Zadbaj o środowisko naturalne

Zgłoś odbiór zużytego oleju

Jeśli nie masz jeszcze podpisanej umowy, to zmień to już dziś!

mapka 1600x1400
Kamil Komorowski (+48 500 440 796) kkomorowski@euro-eko-polska.pl
Anita Mikołajczyk (+48 667 037 037) amikolajczyk@euro-eko-polska.pl
Anita Mikołajczyk (+48 667 037 037) amikolajczyk@euro-eko-polska.pl
Ola Łaskawska tel. +48 661 121 741 olaskawska@euro-eko-polska.pl
Ola Łaskawska tel. +48 661 121 741 olaskawska@euro-eko-polska.pl
Anna Grabda tel. (+48 665 012 335) agrabda@euro-eko-polska.pl
Anna Grabda tel. (+48 665 012 335) agrabda@euro-eko-polska.pl
Milena Walczak (+48 663 035 270) mwalczak@euro-eko-polska.pl
Paulina Gil (+48 519 309 384) pgil@euro-eko-polska.pl
Paulina Gil (+48 519 309 384) pgil@euro-eko-polska.pl
Paulina Gil (+48 519 309 384) pgil@euro-eko-polska.pl
Marlena Walkiewicz (+48 503 061 730) mwalkiewicz@euro-eko-polska.pl
Justyna Wrona (+48 519 309 367) jwrona@euro-eko-polska.pl
Justyna Wrona (+48 519 309 367) jwrona@euro-eko-polska.pl
Jolanta Szwajkowska (+48 515 142 043) jszwajkowska@euro-eko-polska.pl
Jolanta Szwajkowska (+48 515 142 043) jszwajkowska@euro-eko-polska.pl

Krok 1

Chcesz zgłosić odbiór oleju? Wybierz region i zdobądź dane kontaktowe naszego pracownika, który za niego odpowiada.

Krok 2

Skontaktuj się z nim w celu ustalenia szczegółów odbioru.

Krok 3

Nasz pracownik omówi z Tobą wszelkie szczegóły oraz załatwi niezbędne formalności!