Wielkopolskie zgłoś odbiór oleju gastronomicznego

Wielkopolskie zgłoś odbiór oleju gastronomicznego — Euro Eko Polska

Jednym z najczęściej wykorzystywanych produktów w każdej restauracji, lokalu czy też innym punkcie gastronomicznych jest olej spożywczy. Pozwala na smażenie oraz przygotowywanie wielu smacznych potraw.

Jednak zużyty olej gastronomiczny nie nadaje się do ponownego użycia. Zawiera bowiem wiele toksycznych substancji – zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska. Zachęcamy więc do skorzystania z oferty naszej firmy, która zajmuje się odbiorem zużytego oleju gastronomicznego na terenie Wielkopolski.

Odbiór zużytego oleju gastronomicznego — Poznań

Zużyty olej gastronomiczny to bardzo niebezpieczny odpad, który może przyczynić się do zmian środowiskowych. Jego nielegalna utylizacja jest nie tylko niezgodna z normami prawnymi, ale jednocześnie stanowi rozwiązanie, które zaprzecza rozwiązaniom ekologii.

Co zrobić w sytuacji, gdy w kuchni zalega tłuszcz posmażalniczy? Z pewnością najlepszym sposobem może okazać się pomoc naszej firmy, która oferuje usługę odbioru zużytego oleju na terenie Poznania.

Współpraca z naszą firmą to przede wszystkim niezwykle wygodna opcja dla przedsiębiorcy. Najpierw podpisujemy umowę, która jest niezwykle przejrzysta i nie znajdują się w niej żadne niejasne zapisy. Następnie nasi pracownicy przywożą pojemnik służący do składowania zużytego oleju gastronomicznego.

Wykorzystywane pojemniki cechują się zgodnością z normami. Jednocześnie są bardzo szczelne, dzięki czemu właściciel restauracji nie musi martwić się wyciekiem w swoim lokalu.

Utylizacja oleju gastronomicznego — Kalisz

Po zapełnieniu zbiornika nasi pracownicy przyjeżdżają, w celu przeprowadzenia odbioru zużytego oleju gastronomicznego w Kaliszu. Jednocześnie podstawiają pusty pojemnik, który można ponownie napełniać.

Co równie istotne, nasi pracownicy po odebraniu oleju wystawiają wszelkie niezbędne dokumenty, jakie są wymagane przez Sanepid oraz Ochronę Środowiska, czyli Kartę Przekazania Odpadu oraz BDO. Dzięki temu przedsiębiorca zyskuje pewność, że wszystko przebiega legalnie i nie będzie narażony na żadne konsekwencje prawne.

Leszno: co zrobić ze starym olejem spożywczym?

Odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Lesznie to usługa, w której specjalizujemy się od długiego czasu. Dzięki temu możemy zapewnić klientom najwyższy poziom realizacji zleceń.

Nasi pracownicy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, aby odbiór oleju mógł przebiegać jeszcze sprawniej oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Jednocześnie konsultanci pozostają cały czas do dyspozycji na wypadek, gdyby któryś z klientów miał wątpliwości lub pytanie.

Konin: co zrobić ze zużytym olejem spożywczym?

Mało kto zdaje sobie sprawę, że odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Koninie pozwala na ponowne wykorzystanie tego surowca. Tłuszcz posmażalniczy przewożony jest do zakładów oczyszczających gdzie wartościowe składniki zostają oddzielone od odpadów, a następnie do rafinerii. Tak otrzymany płyn może być wykorzystany do produkcji paliw.

Decydując się więc na oferowany przez nas odbiór zużytego oleju gastronomicznego, nasi klienci mogą mieć pewność, że przyczyniają się do wsparcia środowiska naturalnego.

Opiekun województwa – Dział Zakupów

Jagoda Idus-Grudzień
609 758 400
jgrudzien@euro-eko-polska.pl

Opiekun województwa – Dział Logistyki

Anna Grabda
665 012 335
agrabda@euro-eko-polska.pl