Warmińsko-Mazurskie: zgłoś odbiór oleju gastronomicznego

  • Strona główna
  • Warmińsko-Mazurskie: zgłoś odbiór oleju gastronomicznego

Co zrobić ze zużytym olejem spożywczym? Olsztyn

Zużyty olej spożywczy powinno się odpowiedzialnie utylizować. W zależności od lokalnych przepisów można go przekazać do programów recyklingu, oddać w punktach zbiórki odpadów, wykorzystać do smarowania narzędzi lub zamrozić.

Ważne jest unikanie wylewania oleju do kanalizacji lub wyrzucania go na ogólnym śmietniku, aby zapobiec problemom z zatkanymi rurami i ochronić środowisko. Przede wszystkim należy jednak sprawdzić lokalne regulacje dotyczące utylizacji oleju spożywczego.

W przypadku prowadzenia lokalu utylizacja powinna odbywać się przez przekazanie odpadu w odpowiednie ręce. Dlatego zachęcamy do nawiązania z nami współpracy – zapewniamy odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Olsztynie oraz w całym regionie Warmii i Mazur.

Elbląg: utylizacja oleju gastronomicznego i frytury

Proponujemy kompleksowe rozwiązania dotyczące utylizacji oleju posmażalniczego i frytury, które idealnie wpasują się w potrzeby branży gastronomicznej. Wielu restauratorów oraz szefów kuchni zdaje sobie sprawę z trudności związanych z pozbywaniem się użytego tłuszczu, a także z jego potencjalnym wykorzystaniem.

Odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Elblągu zawsze przebiega terminowo. Ustalamy grafik z przedsiębiorcą, a także dajemy możliwość bieżącej zmiany terminów.

Odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Ełku

Zapewniamy regularny odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Ełku w dogodnym terminie. Dzięki specjalistycznym kontenerom i wyszkolonemu zespołowi proces staje się łatwy oraz bezproblemowy. Wszystkiemu, co znajdzie się w naszych rękach, dajemy drugie życie poprzez proces recyklingu, co nie tylko pomaga środowisku, ale także może przynieść korzyści finansowe.

Prezentowana oferta to nie tylko usługi związane z utylizacją, ale także wsparcie w zakresie edukacji i przestrzegania regulacji związanych z postępowaniem ze zużytym olejem. Nasi eksperci chętnie dzielą się wiedzą na temat sposobów optymalnego zarządzania tłuszczem posmażalniczym w kuchni, a także pomagają w spełnieniu wszelkich wymagań prawnych.

Iława: jak zgłosić odbiór oleju z restauracji i baru?

Zgłoszenie odbioru zużytego oleju gastronomicznego w Iławie jest bardzo proste. Wystarczy wejść na naszą stroną internetową w zakładkę „Zgłoś Odbiór”. Znajduje się tam mapa Polski z podziałem na regiony – należy wybrać odpowiedni, przy którym wyświetli się pracownik odpowiedzialny za dany obszar.

Następnie prosimy o kontakt z podaną osobą. Pracownik przedstawi wszystkie istotne szczegóły dotyczące współpracy.

Opiekun województwa – Dział Zakupów

Weronika Walczak
605 974 900
wwalczak@euro-eko-polska.pl

Opiekun województwa – Dział Logistyki

Anita Mikołajczyk
519 309 376
amikolajczyk@euro-eko-polska.pl