Śląskie zgłoś odbiór oleju gastronomicznego

Jeśli prowadzisz restaurację, bar czy food truck na terenie województwa śląskiego i zastanawiasz się, w jaki sposób najwygodniej, a zarazem najszybciej jest zutylizować zużyty olej, skontaktuj się z naszą firmą.

Od 15 lat pomagamy Twojej branży dbać o środowisko naturalne, świadcząc usługę odbioru zużytego oleju gastronomicznego. Katowice, Gliwice, Sosnowiec oraz Częstochowa to nie jedyne ośrodki, do których jesteśmy w stanie dotrzeć – dzięki posiadaniu specjalistycznej floty oraz sporego doświadczenia możemy współpracować również z restauracjami działającymi w mniejszych miejscowościach.

Odbiór tłuszczy gastronomicznych – Katowice

Kwestia bezpiecznej utylizacji zużytych tłuszczy powinna być priorytetem każdego właściciela baru czy restauracji. Dzięki współpracy z naszą firmą zadanie to staje się także niezwykle proste.

Odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Katowicach odbywa się zawsze w dogodnym dla Ciebie terminie, a ponadto przebiega sprawnie i bezpiecznie.

Częstochowa: utylizacja oleju gastronomicznego

Odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Częstochowie świadczymy już od 15 lat z wykorzystaniem specjalistycznej floty pojazdów. Na koncie mamy już ponad 5 milionów Kart Przekazania Odpadów, a w trakcie lat naszego istnienia współpracowaliśmy z więcej niż 11 tysiącami klientów prowadzących restauracje, food trucki, a nawet zakłady produkcyjne.

Pomożemy Ci w zakresie formalności, a także wykażemy się elastycznością pod kątem daty i godziny odbioru. Dojedziemy nawet w najbardziej odległe zakątki Polski.

Sosnowiec – co zrobić ze starym olejem spożywczym?

Zużyty olej należy utylizować w bezpieczny sposób ze względu na wymogi ochrony środowiska. Podejmując z nami współpracę, masz pewność, że działamy w sposób sprawny, a co ważniejsze – zgodny z przepisami.

Odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Sosnowcu przebiega zawsze szybko i bezproblemowo, dzięki czemu oszczędzasz sporo czasu, który możesz przeznaczyć na rozwój Twojego biznesu. Posiadamy niezbędne zezwolenia oraz certyfikaty, a jakość naszej pracy została niejednokrotnie potwierdzona prestiżowymi nagrodami. To właśnie z tego względu klienci z branży gastronomicznej chętnie podejmują z nami długoterminową współpracę.

Gliwice: odbiór frytury i oleju gastronomicznego

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z usługi odbioru zużytego oleju gastronomicznego w Gliwicach i innych miastach województwa śląskiego? Każdemu klientowi zapewniamy korzystne warunki współpracy, które są dopasowane do jego potrzeb. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Opiekun województwa – Dział Zakupów

Jagoda Idus-Grudzień
609 758 400
jgrudzien@euro-eko-polska.pl

Opiekun województwa – Dział Logistyki

Jolanta Szwajkowska
515 142 043
jszwajkowska@euro-eko-polska.pl