Podlaskie zgłoś odbiór oleju gastronomicznego

Podlaskie zgłoś odbiór oleju gastronomicznego — Euro Eko Polska

Olej gastronomiczny jest powszechnie wykorzystywany w restauracjach do przyrządzania wielu posiłków. Jednak spalony, czy też zużyty tłuszcz nie może zostać ponownie wykorzystany.

Podczas spalania oleju dochodzi bowiem do powstania rakotwórczej substancji, a konkretnie akroleiny. Co równie ważne, potrawy przyrządzane na zużytym tłuszczu są dużo mniej smaczne.

Aby zutylizować olej gastronomiczny, warto skorzystać z usług naszej firmy działającej w województwie podlaskim.

Utylizacja oleju gastronomicznego — Białystok

Odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Białymstoku to usługa, z której coraz chętniej korzystają restauratorzy. Rozwiązanie oferowane przez naszą firmę jest przede wszystkim procesem szybkim i niezwykle prostym.

W pierwszej kolejności klient, który pragnie skutecznie i bezpiecznie utylizować zużyty olej gastronomiczny, podpisuje umowę z naszą firmą. Z opiekunem województwa ustalane są takie informacje, jak to, ile tłuszczu zużywa dany lokal oraz jakiej wielkości zbiorniki należy dostarczyć do jego gromadzenia.

Następnie wszystkim zajmują się nasi pracownicy. Gdy pojemnik całkowicie napełni się zużytym olejem, odbieramy odpad we wspólnie ustalonym terminie, a jednocześnie dostarczamy kolejne puste opakowanie.

Jednocześnie, aby wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującymi przepisami, nasz pracownik wystawia Kartę Przekazania Odpadu, która w razie ewentualnej kontroli jest niezwykle istotna. Dzięki temu nasza firma może potwierdzić, że klient pozbył się zużytego tłuszczu w sposób ekologiczny oraz zgodny z prawem.

Co zrobić ze starym olejem spożywczym w Suwałkach?

Współpracując z naszą firmą, klienci mogą liczyć na szereg korzyści. Przede wszystkim to my zajmujemy się całym procesem odbioru, dzięki czemu właściciel lokalu może zyskać sporo na czasie. Klient nie musi martwić się, jak w prawidłowy sposób zutylizować zużyty tłuszcz.

Wszelkie formalności załatwiają nasi pracownicy, dzięki czemu klient może skupić się na innych aspektach związanych z prowadzeniem lokalu. Obowiązkiem przedsiębiorcy jest jedynie gromadzenie zużytego oleju gastronomicznego.

Odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Suwałkach to również korzyść finansowa. Dzięki legalnemu sposobowi utylizacji wykorzystanego tłuszczu oddala się ryzyko otrzymania kary w przypadku kontroli/

Współpracując z naszą firmą, klienci przyczyniają się również do ochrony środowiska naturalnego. Nieprawidłowo utylizowany olej może bowiem uwalniać szkodliwe substancje zarówno dla ludzi, jak i zwierząt.

Sprawny odbiór tłuszczy gastronomicznych: Łomża

Nasza firma już od długiego czasu działa na rynku, pomagając klientom pozbywać się zużytego oleju gastronomicznego. Zgromadzone przez nas wiedza oraz doświadczenie sprawiają, że możemy świadczyć usługi w sposób sprawny i niezwykle profesjonalny. Nasi doradcy pomagają klientom znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Co równie ważne, do każdego zlecenia obejmującego odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Łomży podchodzimy w sposób indywidualny. Zawierana umowa jest niezwykle przejrzysta, a ponadto nie zawiera żadnych niejasnych zapisów.

Opiekun województwa – Dział Zakupów

Weronika Walczak
605 974 900
wwalczak@euro-eko-polska.pl

Opiekun województwa – Dział Logistyki

Paulina Gil
519 309 384
pgil@euro-eko-polska.pl