O firmie

Misja i wizja firmy

“Nasz profesjonalizm i pasja dbania o środowisko naturalne jest przyszłością Twojego świata.”

Euro Eko Polska działa od 2005 roku i jest jednym z liderów wśród odbiorców zużytego oleju roślinnego w kraju. W przeciągu kilkunastu lat współpracowaliśmy z ponad 11.000 klientów, do których należą zarówno restauracje jak lokalne bary, bistra i food trucki, a także wielkie zakłady produkcyjne. Wyspecjalizowana flota oraz sprawny system komunikacji z kontrahentami pozwala nam zebrać rocznie kilkanaście tysięcy ton zużytego oleju roślinnego, a od początku działalności wystawiliśmy ponad pół miliona KPO (Kart Przekazani Odpadu).

Nasza wizja

Poprzez liczne projekty oraz stały rozwój biznesowy pragniemy stale wzmacniać swoją ugruntowaną pozycję na polskim rynku w sektorze recyklingu  zużytych tłuszczów roślinnych, zwierzęcych i innych.  Chcemy mocno kształtować, edukować i promować właściwe postawy ekologiczne, przez angażowanie się w liczne działania społeczne i biznesowe.

Ponad 15 lat na rynku!

Dlaczego warto nas wybrać?

Atrakcyjne warunki finansowe

Dzięki szerokiej sieci sprzedaży i odbioru możemy zaoferować atrakcyjne ceny, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalistyczna flota

Naszym obszarem działania pokrywamy teren całego kraju. Dzięki specjalistycznej flocie działamy na najwyższym poziomie.

Duże doświadczenie

Jesteśmy na rynku od 2005 roku. Zdobyliśmy w tym czasie ogromne doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Wsparcie klienta

Wiemy jak ważny jest odbiór surowców dla naszych klientów. Chętnie wspieramy ich w codziennych działaniach i pomagamy we wszelkich formalnościach.

Nasze nagrody i certyfikaty

Nagroda lidera regionu 2011

Laureat Diamenty Forbesa 2016

Nagroda Gazele Biznesu 2014

Certyfikat REDCERT EU