Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Akceptuję
auto-tlo

Recykling zużytego oleju roślinnego

Euro Eko Polska działa na polskim rynku od 2005 roku i obecnie jest jednym z liderów odbiorców zużytego oleju roślinnego w kraju. W przeciągu tych kilkunastu lat współpracowaliśmy z ponad 11.000 klientami, do których należą zarówno restauracje jak również lokalne bary, bistra i food trucki, a także wielkie zakłady produkcyjne. Wyspecjalizowana flota oraz sprawny system komunikacji z kontrahentami pozwala nam zebrać rocznie kilkanaście tysięcy ton zużytego oleju roślinnego, a od początku działalności wystawiliśmy ponad pół miliona KPO (Kart Przekazani Odpadu).

Euro Eko Polska było wielokrotnie doceniane i nagradzane – możemy pochwalić się m. in. certyfikatem REDcert EU, który przyznawany jest przedsiębiorstwom wyróżniającym się zrównoważonym i odpowiedzialnym społecznie rozwojem. Nasze działania zostały dostrzeżone w 2016 roku przez redakcję jednego z najważniejszych biznesowych magazynów, a następnie nagrodzone Diamentem Forbesa.

Certyfikaty i wyróżnienia

Zespół skutecznych przedstawicieli handlowych oraz flota kilkunastu wyspecjalizowanych aut pozwala nam zapewnić terminowy odbiór zużytego oleju kuchennego na terenie całego kraju.

Przykładamy ogromną wagę do ochrony środowiska, dlatego przeszkoliliśmy naszych kierowców oraz wyposażyliśmy firmowe pojazdy w sorbenty służące do awaryjnego usuwania przypadkowych rozlewów frytury, zapewniając tym samym bezpieczeństwo otoczenia wokół lokali naszych klientów w trakcie odbioru zużytego oleju gastronomicznego.

Zebrany odpad trafia do jednego z naszych zakładów, gdzie zostaje poddany recyklingowi, natomiast brudne beczki myjemy oraz dezynfekujemy w myjni tunelowej.

Zasób 1

Paweł Otwinowski, Prezes Zarządu Euro-Eko-Polska:

„Dbałość o środowisko naturalne powinna być czymś naturalnym dla nas wszystkich. Zdecydowaliśmy się podjąć działania w tym kierunku, aby ułatwić innym firmom sprawne funkcjonowanie i odciążyć je przy przestrzeganiu rygorystycznych przepisów. Zaangażowanie naszych pracowników i ich otwartość na potrzeby klientów sprawiły, że bardzo szybko nasze konsorcjum zyskało tak duże zaufanie i nieustannie dynamicznie się rozwija”
Wydanych Kart Przekazania Odpadu
Odbiór zużytego oleju ton rocznie
Obsługujemy punktów
Doświaczenie na rynku lat

Ponadto posiadamy:

utylizacja zużytego oleju
Dwa
zakłady
produkcyjne
utylizacja zużytego oleju
Myjnię tunelową
do dezynfekcji i mycia
pojemników na olej
utylizacja zużytego oleju
Zezwolenia
na odbiór i transport odpadów
utylizacja zużytego oleju
Specjalistyczną
flotę aut przystosowaną
do przewozu odpadów