Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Akceptuję
auto-tlo

Recykling zużytego oleju roślinnego

Euro-Eko-Polska to jedna z pierwszych firm w Polsce, która uzyskała zezwolenie na ostateczny recykling odpadów tłuszczowych. Na rynku jesteśmy obecni od 2005 roku i możemy się pochwalić 11.000 obsługiwanych punktów, do których należą restauracje, punkty gastronomii czy zakłady produkcyjne. Stosowane technologie oraz organizacja pracy pozwalają nam na obiór przepracowanego oleju roślinnego/posmażalniczego w ilości ok. 13.000 ton rocznie. Do tej pory wystawiliśmy 500 000 KPO (Kart Przekazania Odpadu).

Euro-Eko-Polska stawia na ciągły rozwój i inwestycje w rozbudowę. Jej wynikiem jest powstanie zakładów w Miedzianej Górze oraz Zgórsku, w których odbywa się ostateczny recykling zużytego oleju roślinnego.
Dwa najważniejsze filary naszej firmy to Klient i Ekologia. Ochrona środowiska jest dla nas bardzo ważna, podobnie jak Klient, który może liczyć z naszej strony na fachową, popartą latami doświadczeń obsługę. Dbamy o jak najlepsze i najdogodniejsze wykonanie powierzonych zadań. Dyspozycyjność pracowników, ich profesjonalizm, rzetelność i otwartość umożliwiają szybkie dotarcie do Klientów. Zaufanie, jakim obdarzyło nas wiele firm, oraz długoletnie doświadczenie są najlepszą rekomendacją. Przepracowany olej roślinny odbieramy w każdym zakątku kraju.

Zasób 1

Wizytówką Euro-Eko-Polska są przede wszystkim solidność i fachowość w zakresie oferowanych usług. A jak to osiągnąć? Jak podkreśla zarząd spółki, przede wszystkim poprzez ciągłe doskonalenie jakości, która zadowoli najbardziej wymagającego Klienta. Firma gwarantuje sumienną realizację usług. Zużyty olej roślinny odbieramy zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy oraz z uwzględnieniem aspektów środowiskowych, w tym zapobiegania zanieczyszczeniom. Skup i utylizacja frytury odbywają się też w zgodzie z prawem. Przestrzeganie wymagań, które wynikają z przepisów prawnych dotyczących ochrony środowiska, jest traktowane nadrzędnie. Dewizą firmy jest „Służymy Tobie i Środowisku”.

Dzięki dużej i dobrze rozwiniętej flocie samochodowej doświadczeni kierowcy potrafią sprostać rygorystycznym wymogom przewozu odpadów i obsłużyć każdego klienta na terenie Polski. Specjalistyczne pojazdy wyposażone są dodatkowo w niezbędne sorbenty do usuwania niekontrolowanych rozlewów oleju.

Certyfikaty i wyróżnienia

Paweł Otwinowski, Prezes Zarządu Euro-Eko-Polska:

„Dbałość o środowisko naturalne powinna być czymś naturalnym dla nas wszystkich. Zdecydowaliśmy się podjąć działania w tym kierunku, aby ułatwić innym firmom sprawne funkcjonowanie i odciążyć je przy przestrzeganiu rygorystycznych przepisów. Zaangażowanie naszych pracowników i ich otwartość na potrzeby klientów sprawiły, że bardzo szybko nasze konsorcjum zyskało tak duże zaufanie i nieustannie dynamicznie się rozwija”
Wydanych Kart Przekazania Odpadu
Odbiór zużytego oleju ton rocznie
Obsługujemy punktów
Doświaczenie na rynku lat

Ponadto posiadamy:

utylizacja zużytego oleju
Dwa
zakłady
produkcyjne
utylizacja zużytego oleju
Myjnię tunelową
do dezynfekcji i mycia
pojemników na olej
utylizacja zużytego oleju
Zezwolenia
na odbiór i transport odpadów
utylizacja zużytego oleju
Specjalistyczną
flotę aut przystosowaną
do przewozu odpadów