Targi POLAGRA 2021

Targi POLAGRA 2021

W dniach 4-6 października Euro Eko Polska gościło na Międzynarodowych Targach Poznańskich POLAGRA 2021. Wydarzeniu towarzyszyły Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK. Obie ekspozycje zajęły łącznie 2 pawilony, a swoją ofertę zaprezentowało blisko 200 firm z 13 krajów.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym powodzeniem co przełożyło się na liczbę wystawców oraz osób odwiedzających Targi. Można było spotkać się zarówno z producentami, jak i z dystrybutorami żywności, którzy prowadzili interesujące spotkania, poszukując nowych klientów, produktów, usług oraz chętni byli rozmawiać o przyszłości.

Na ekspozycji swoje najnowsze produkty prezentowały spółdzielnie mleczarskie, producenci mięsa i wyrobów mięsnych – w tym z Portugalii, producenci alkoholi, słodyczy, napojów słodzonych. Odbyła się również wystawa najnowszych maszyn i urządzeń, bez których trudno wyobrazić sobie proces produkcyjny w nowoczesnym zakładzie. Na ekspozycji można było nawet zaobserwować prace niektórych z nich.

Euro Eko Polska również miało możliwość zaprezentowania się na Międzynarodowych Targach Poznańskich POLAGRA 2021. Stoisko w zielono-żółtych barwach przykuwało wzrok wielu gości, oraz zwracało uwagę odwiedzających nas klientów. Oprócz materiałów reklamowych zawierających opis naszych usług, zwiedzający mieli możliwość zobaczenia prezentacji o firmie oraz krótki film o działalności Euro Eko Polska.

Nasi Goście poznali szczegółowo etapy współpracy z Euro Eko Polska począwszy od podpisania umowy, przez odbiory zużytego oleju, aż do ostatniego etapu jakim jest proces recykling oleju, który nam oddają. Nasz zespół odbył wiele interesujących spotkań biznesowych, które już niebawem zaowocują dalszym rozwojem usług naszej firmy. Targi POLAGRA od lat integrują branżę HoReCa i są miejscem pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych, wymiany wiedzy, rozmów o przeszłości sektora.

Kolejna edycja targów planowana jest jesienią 2022 roku.