Małopolskie zgłoś odbiór oleju gastronomicznego

Odbiór zużytego oleju gastronomicznego – co warto wiedzieć?

Utylizacja zużytego oleju gastronomicznego to bardzo ważna kwestia, którą warto powierzyć w ręce profesjonalistów. W naszej firmie świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając sprawne, terminowe i niezawodne wykonanie zlecenia.

Od kilkunastu lat specjalizujemy się zarówno w skupie, jak i odbiorze zużytego oleju spożywczego, dzięki czemu doskonale wiemy, jak przeprowadzić cały proces.

Kraków – jak zgłosić odbiór zużytego oleju gastronomicznego?

Zgłoszenie odbioru zużytego oleju gastronomicznego w Krakowie nie zabiera nadmiernej ilości czasu. W tym celu warto zajrzeć na naszą stronę internetową, gdzie z łatwością każdy klient przejdzie wszystkie etapy. Natomiast w razie pojawienia się jakichkolwiek niejasności można się z nami skonsultować.

Po uzyskaniu wszelkich istotnych informacji i ustaleniu szczegółów podpisujemy umowę będącą gwarancją terminowego odbioru, a także zabezpieczeniem prawnym w razie kontroli ze strony sanepidu bądź służb środowiskowych.

Co zrobić ze zużytym olejem spożywczym w Tarnowie?

Od lat zajmujemy się odbiorem zużytego oleju gastronomicznego w Tarnowie, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie. Dysponujemy bowiem wykwalifikowaną kadrą zarządzającą. Co więcej, nasi pracownicy znają wszystkie obowiązujące zasady, a do powierzonych im zadań podchodzą z zaangażowaniem i dokładnością.

Po ustaleniu dogodnego dla klienta terminu zabieramy beczki ze zużytym olejem posmażalniczym, a w ich miejsce pozostawiamy puste, gotowe do napełnienia.

Nowy Sącz – utylizacja oleju gastronomicznego

Odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Nowym Sączu wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi, a także znajomości wszelkich zasad związanych z przeprowadzeniem całego procesu. Beczki z zawartością transportujemy przystosowanymi do tego autami, z uwagą czuwając nad ich stanem.

W zdecydowanej większości restauracji, bez względu na rodzaj serwowanej kuchni, do przyrządzania potraw wykorzystuje się oleje. Ich bezpieczna utylizacja jest obowiązkiem właścicieli lokali. Natomiast kontaktując się z nami, osoba odpowiedzialna za daną działalność, zyskuje gwarancję skutecznego poradzenia sobie z wykorzystanym olejem.

Oświęcim: odbiór tłuszczy gastronomicznych

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dlatego powierzenie nam odbioru zużytego oleju gastronomicznego w Oświęcimiu i innych miastach wiążę się z szeregiem korzyści.

Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, obsługując najróżniejszych klientów, do których między innymi należą bistra, restauracje, lokalne bary czy food trucki, a nawet duże zakłady produkcyjne.

Opiekun województwa – Dział Zakupów

Katarzyna Cielecka
519 309 373
kcielecka@euro-eko-polska.pl

 

Opiekun województwa – Dział Logistyki

Justyna Wrona
519 309 367
jwrona@euro-eko-polska.pl