Lubuskie zgłoś odbiór oleju gastronomicznego

Każdego dnia w lokalach gastronomicznych wykorzystuje się różnego rodzaju tłuszcze, w tym oleje roślinne Są one niezbędne do przygotowania wielu potraw, które serwuje się gościom. Aby utrzymać odpowiedni poziom smakowy oraz jakość dań, kucharz zobowiązany jest do regularnego zmieniania oleju w urządzeniach, w których go wykorzystuje.

Z tłuszczem posmażalniczym trzeba jednak coś dalej zrobić – nie wolno go wylać do zlewu czy kanalizacji, ponieważ takie działanie jest nielegalne. Na szczęście istnieją firmy takie jak nasza, które oferują m.in. odbiór zużytego oleju gastronomicznego m.in. w Gorzowie Wielkopolskim.

Jeżeli chcesz zgłosić potrzebę odbioru zużytego oleju gastronomicznego w województwie lubuskim, to jesteś teraz we właściwym miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zielona Góra i odbiór zużytego oleju gastronomicznego

Może się wydawać, że zgłoszenie i odbiór zużytego oleju gastronomicznego to duże wyzwanie logistyczne. Jednak prawda wygląda zupełnie inaczej – proces ten jest niezwykle prosty, jeśli korzysta się z usług profesjonalistów – takich jak my.

Zajmujemy się odbiorem i recyklingiem zużytego oleju posmażalniczego. Nasze usługi skierowane są do rozmaitych obiektów oraz lokali gastronomicznych niezależnie od ich rozmiaru, w tym do zakładów produkcyjnych, restauracji, food trucków, stołówek czy hoteli.

Gorzów Wielkopolski – jak zgłosić odbiór tłuszczy gastronomicznych?

Realizacja usługi, jaką jest odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim i nie tylko zaczyna się oczywiście od poprawnie złożonego zgłoszenia. Aby tego dokonać, należy skorzystać z zakładki “Podpisz umowę” na naszej stronie internetowej.

Następnie na interaktywnej mapce trzeba sprawdzić, który z kierowników odpowiada za dany region kraju. Po dokonaniu wyboru można skontaktować się z opiekunem i przedstawić swoje potrzeby. W kolejnym etapie nasz pracownik przejmie inicjatywę oraz przeprowadzi Cię przez pozostałe kroki.

Co zrobić ze zużytym olejem spożywczym w Międzyrzeczu?

Zanim właściciele lokali gastronomicznych trafią do nas, najczęściej zastanawiają się, w jaki sposób skutecznie pozbyć się zużytego oleju posmażalniczego. Jak już zostało wspomniane wcześniej – wylewanie go do odpływów czy studzienek kanalizacyjnych jest zabronione, a przede wszystkim bardzo niebezpieczne, gdyż może doprowadzić do całkowitego zablokowania kanalizacji.

W miarę możliwości należy więc składować tłuszcz posmażalniczy w szczelnych zbiornikach, a następnie zgłosić się do nas po pomoc. Jeśli chodzi o odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Międzyrzeczu, to cały proces przebiega tak samo, jak dla całego województwa lubuskiego.

Świebodzin: utylizacja oleju gastronomicznego – jak wygląda?

Jeśli chcesz skorzystać z usługi, jaką jest odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Świebodzinie, skontaktuj się z nami. Zgodnie z prowadzonymi przez nas działaniami przetworzymy Twoje zgłoszenie. Następnie nasi specjaliści udadzą się we wskazane miejsce, aby odebrać tłuszcz posmażalniczy.

Opiekun województwa – Dział Zakupów

Katarzyna Cielecka
519 309 373
kcielecka@euro-eko-polska.pl

 

Opiekun województwa – Dział Logistyki

Jolanta Szwajkowska
515 142 043
jszwajkowska@euro-eko-polska.pl