Łódzkie zgłoś odbiór oleju gastronomicznego

Nasz zespół zajmuje się skupem oleju, frytury i posmażalniczych tłuszczy roślinnych. Działamy na rynku od 2005 roku, dlatego możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, szeroką wiedzą oraz ugruntowaną pozycją na rynku.

Oferujemy profesjonalny odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Łodzi i miejscowościach zlokalizowanych w województwie łódzkim. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Odbiór tłuszczy gastronomicznych w Łodzi

Nasza firma od lat oferuje profesjonalny odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Łodzi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę każdego zlecenia. Nasz doświadczony zespół posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności niezbędne do sprawnego, a zarazem bezpiecznego odbioru zużytego oleju spożywczego.

Nasze działania są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami i normami dotyczącymi utylizacji odpadów. Ponadto posiadamy specjalistyczne pojazdy, które zostały przystosowane do transportu zużytego oleju gastronomicznego. Wszystkie z nich są wyposażone w niezbędne sorbenty, umożliwiające natychmiastową reakcję w przypadku niekontrolowanych rozlewów tłuszczu.

Kutno: utylizacja oleju gastronomicznego

Nasza firma zajmuje się również odbiorem zużytego oleju gastronomicznego w Kutnie. Swoją ofertę kierujemy do zakładów produkcyjnych, hoteli, stołówek, restauracji, food trucków oraz innych obiektów gastronomicznych. Naszym klientom zapewniamy własne zbiorniki na zużyty olej. Dzięki nim odbiór tłuszczy gastronomicznych jest przeprowadzany błyskawiczne i polega jedynie na wymianie pojemników.

Piotrków Trybunalski: co zrobić ze zużytym olejem spożywczym?

Wiele osób zastanawia się, co zrobić ze zużytym olejem gastronomicznym. Co istotne, nie da się wskazać jednego najlepszego rozwiązania. Wszystko zależy od tego, jaką ilością tłuszczu dysponuje właściciel danego lokalu. Wymagana jest umowa na odbiór zużytego oleju, którą Ci gwarantujemy, zapewnimy również pojemnik na przelewanie oleju czy frytury po smażeniu.

Skontaktuj się z naszą firmą oferującą odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Piotrkowie Trybunalskim. Jako wyspecjalizowane przedsiębiorstwo od lat utylizujemy tłuszcze spożywcze i możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Pabianice: odbiór zużytego oleju spożywczego

Nasz zespół oferuje również odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Pabianicach. Działamy zgodnie z zasadami ekologii i dbamy o to, aby tłuszcz posmażalniczy był przetwarzany w sposób bezpieczny, a zarazem zgodny z obowiązującymi przepisami.

Gwarantujemy naszym klientom, że olej zostanie właściwie zutylizowany i nie wyrządzi szkód w naturalnym środowisku.

Opiekun województwa – Dział Zakupów

Barbara Dobrut
515 053 203
bdobrut@euro-eko-polska.pl

 

Opiekun województwa – Dział Logistyki

Kinga Kruk
663 035 270
kkruk@euro-eko-polska.pl