Kujawsko-pomorskie zgłoś odbiór oleju gastronomicznego

Kujawsko-pomorskie – zgłoś odbiór oleju gastronomicznego – Euro Eko Polska

W branży gastronomicznej używanie oleju spożywczego stanowi nieodłączny element prowadzenia działalności. Właściciele restauracji, lokali i barów gastronomicznych doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wykorzystany tłuszcz wymaga odpowiedniej utylizacji.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie odbioru zużytego oleju gastronomicznego. Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i Grudziądz to miasta objęte obszarem naszej działalności.

Bydgoszcz: utylizacja oleju gastronomicznego

Odpowiednia utylizacja zużytego oleju gastronomicznego wpływa pozytywnie na aspekt środowiskowy. Warto wiedzieć, że pozbywanie się tłuszczu posmażalniczego np. poprzez wylewanie go na powierzchnię glebową, może powodować poważne zanieczyszczenia wód gruntowych i ziemi.

Nasza firma od ponad 15 lat specjalizuje się w sektorze recyklingu zużytych tłuszczów roślinnych czy zwierzęcych. Zapewniamy terminowy odbiór oleju gastronomicznego w Bydgoszczy. Podejmujemy współprace z restauracjami, barami, food truckami, pubami, lokalami typu bistro, a także rozbudowanymi zakładami produkcyjnymi.

Toruń: co zrobić ze starym olejem spożywczym?

Nasza firma posiada niezbędny sprzęt do recyklingu oleju posmażalniczego. Wyspecjalizowana flota pojazdów, wieloletnie doświadczenie w branży, proekologiczna postawa, a także dbałość o dobrą komunikację z klientem pozwalają nam terminowo, a zarazem kompleksowo realizować usługę odbioru zużytego oleju gastronomicznego. Toruń to jedna z wielu miejscowości, w których działamy.

Włocławek – gdzie zgłosić odbiór tłuszczy gastronomicznych?

Odbiór zużytego oleju gastronomicznego we Włocławku to kolejny obszar podejmowanej przez nas działalności. Podejmując współpracę z nami, właściciele firm gastronomicznych zyskują gwarancję, że recykling tłuszczy posmażalniczych przebiegnie zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Od samego początku działalności promujemy właściwe postawy ekologiczne. Posiadamy także odpowiednie certyfikaty i zezwolenia na realizację usług w tym zakresie.

Odbiór zużytego oleju gastronomicznego w Grudziądzu

Skorzystanie z usługi odbioru zużytego oleju gastronomicznego w Grudziądzu lub okolicznych miejscowościach niesie zarówno korzyści dla środowiska, jak i Twojej firmy. Zapewniamy elastyczne terminy odbioru oraz dbałość o dostosowanie ich do harmonogramu pracy danego przedsiębiorstwa gastronomicznego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji mobilnej, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do opisywanej usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Opiekun województwa – Dział Zakupów

Artur Salwerowicz
661 019 610
asalwerowicz@euro-eko-polska.pl

 

Opiekun województwa – Dział Logistyki

Anna Grabda
665 012 335
agrabda@euro-eko-polska.pl