Dlaczego warto współpracować z Euro-Eko-Polska?

Dlaczego warto współpracować z Euro-Eko-Polska?

EURO-EKO-POLSKA to niekwestionowany lider w zakresie odbioru zużytego oleju roślinnego. Na rynku istniejemy od 2005 roku, co pozwoliło zdobyć duże doświadczenie w branży. Utylizacja oleju spożywczego przynosi wymierne korzyści zarówno dla natury, jak i człowieka. Dzięki Euro-Eko-Polska, olej gastronomiczny zamiast zaśmiecać środowisko jest przez nas odbierany i ponownie przetwarzany.

Wizytówką Euro-Eko-Polska jest przede wszystkim solidność i fachowość w zakresie oferowanych usług. A jak to osiągnąć? Jak podkreśla zarząd spółki, przede wszystkim poprzez ciągłe doskonalenie jakości, która zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Firma gwarantuje sumienną realizację zleceń klienta zgodnie z jego oczekiwaniami z uwzględnieniem aspektów środowiskowych, w tym zapobieganiu zanieczyszczeniom. Przestrzeganie wymagań wynikających z przepisów prawnych dotyczących ochrony środowiska traktowane są nadrzędnie. Dewizą firmy jest „Służymy Tobie i Środowisku”.

Dzięki dużej i dobrze rozwiniętej flocie samochodowej doświadczeni kierowcy potrafią sprostać rygorystycznym wymogom przewozu odpadów i obsłużyć każdego klienta na terenie Polski. Specjalistyczne pojazdy wyposażone są w niezbędne sorbenty do usuwania niekontrolowanych rozlewów oleju.

Decydując się na współpracę z nami, klienci liczyć mogą na w pełni profesjonalną obsługę. Stawiamy na solidność oraz stały rozwój, zwiększając bezpieczeństwo na każdym etapie unieszkodliwiania odpadów. Przywiązujemy dużą wagę do ochrony środowiska, dbając o to, by maksymalnie zapobiegać jego zanieczyszczaniu. Posiadamy wszelkie konieczne zezwolenia i decyzje, również na ostateczny recycling odpadów. Dzięki starannie przemyślanej logistyce docieramy w każde miejsce na terenie całego kraju, umożliwiając odbiór oleju roślinnego na terenie całej Polski.